Bilety Lotnicze NorwegianPLL LOT Norwegian Air Shuttle Polska Sp. z o.o.
02-148 WARSZAWA
UL.17 STYCZNIA 3


Norwegian jest czołową europejską tanią linią lotniczą, która rozpoczęła rejsy 1 września 2002 na czterech trasach krajowych w Norwegii sześcioma samolotami Boeing 737-300. Firma zadebiutowała na giełdzie w Oslo w grudniu 2003. Obecnie flota Norwegian składa się z 27 samolotów Boeing 737-300, 6 samolotów Boeing 737-800 oraz z ośmiu samolotów MD80 (baza w Szwecji). W latach 2008-2014 flota Norwegian powiększy się o 50 nowych Boeingów 737-800. Siatka połączeń Norwegian obejmuje 155 tras, 83 porty docelowe, od Svalbardu na północy po Marakesz w Afryce i Dubaj na Bliskim Wschodzie. Norwegian posiada bazy w Norwegii, Szwecji i Polsce. Firma zatrudnia 1.400 pracowników, a jej siedziba znajduje się w Fornebu/Oslo.

Od roku 2006 Norwegian Air Shuttle posiada swoją bazę w Warszawie. Naszym pasażerom zapewniamy wysokiej jakości usługi i bardzo dobrą siatkę połączeń zarówno do portów skandynawskich jak i do innych miast europejskich. Norwegian oferuje połączenia z Warszawy do Oslo, Bergen, Stavanger, Trondheim, Paryża, Sztokholmu, Rzymu, Aten (sezonowo), Malagi, Alicant, Splitu(sezonowo) i Salzburga (sezonowo), z Krakowa do Oslo, Stavanger, Bergen i Sztokholmu, ze Szczecina do Oslo, z Gdańska do Oslo oraz z Wrocławia do Oslo Norwegian oferuje także loty do takich miast jak Bodo czy Tromso z przesiadką w Oslo.

Na pokładach samolotów Norwegian Air Shuttle obsługujących loty z Polski zatrudniamy polskich pilotów i personel pokładowy. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż w systemie rezerwacyjnym na stronie internetowej www.norwegian.no koszt biletu podany jest łącznie z opłatami dodatkowymi.

Klientom korporacyjnym oferujemy specjalne stawki, taryfę Fullflex na podróże biznesowe oraz specjalne ceny na wyjazdy typu Incentive.

Źródło : Norwegian.no